Pogoda - Sądeckie.pl

30

Dzisiaj jest: 30. 11. 2021 Do końca roku: 31 dni
Jakość Powietrza:

Śmiertelny wypadek w Łużnej. Nie żyje młody mężczyzna

Śmiertelny wypadek w Łużnej. Nie żyje młody mężczyzna

Gorliccy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Łużnej. Potrącony mężczyzna na skutek doznanych obrażeń zmarł na miejscu.

Wczoraj (23.11.br.) około godziny 12:20 w Łużnej, na drodze wojewódzkiej nr 977 doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszego oraz samochodu dostawczego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, znalazł się na pasie ruchu, którym poruszał się ford, jadący w kierunku Tarnowa i został przez niego potrącony. Pomimo natychmiast udzielonej pomocy, 23-letni mieszkaniec gminy Łużna zmarł na miejscu zdarzenia.


Badanie alkomatem wykazało, że 30-letni kierowca forda (obywatel Rumunii), był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają gorliccy policjanci pod nadzorem prokuratury.


Policjanci apelują o szczególną uwagę na drodze. Bez względu na to, czy jesteśmy kierowcami samochodów, motocyklistami, rowerzystami czy pieszymi, kierujmy się zasadą ograniczonego zaufania, uważnie obserwujmy, co dzieje się na drodze. Wykorzystujmy umiejętność przewidywania zdarzeń i wzajemnie szanujmy swoje prawa. Pamiętajmy, że życie mamy tylko jedno!


Źródło: KPPG, fot. ilustracyjna

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować