Pogoda - Sądeckie.pl

6

Dzisiaj jest: 06. 12. 2021 Do końca roku: 25 dni
Jakość Powietrza:

Śmiertelny wypadek w Nowym Sączu. Nie żyje starszy mężczyzna

Śmiertelny wypadek w Nowym Sączu. Nie żyje starszy mężczyzna

Sądeccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na al. Henryka Sucharskiego w Nowym Sączu. W wyniku zdarzenia 73-letni sądeczanin zmarł w szpitalu. Policjanci apelują do uczestników ruchu drogowego o rozwagę i stosowanie się do przepisów.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w piątek 15 października br. ok. godz. 17:30 w Nowym Sączu na al. Henryka Sucharskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 73-letni sądeczanin, kierując samochodem marki Skoda, prawdopodobnie wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzył się z oplem, którym kierował 28-letni mieszkaniec Sądecczyzny. 73-letni sądeczanin z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala, gdzie pomimo podjętych czynności reanimacyjnych zmarł. Kierujący oplem nie odniósł żadnych obrażeń, w chwili zdarzenia był trzeźwy.


Przez wiele godzin na miejscu zdarzenia czynności wykonywali policjanci z grupy wypadkowej sądeckiej Policji oraz biegły z zakresu ruchu drogowego. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego, a także prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.


Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy. Obecna aura sprawia, że warunki na drogach dla wszystkich uczestników ruchu drogowego są trudne. Pamiętajmy, że za kierownicą wystarczy zaledwie chwila nieuwagi, by doszło do tragedii.


Źródło: KMPNS, Fot. PSPNS/KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować