Spotkanie informacyjne dotyczące pracy w Policji w PUP w Limanowej

Komenda Powiatowa Policji w Limanowej wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Limanowej organizuje cykl spotkań dla młodych ludzi, którzy chcą podjąć pracę w policji.

Spotkanie informacyjne dotyczące pracy w Policji w PUP w Limanowej

W ubiegły piątek (27.10) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej zaprezentowali swoją pracę i zachęcali do dołączenia do Policji podczas spotkania w urzędzie Pracy w Limanowej. Na spotkaniu byli obecni specjalista Wydziału Ruchu Drogowego, przedstawiciel Zespołu Kadr i Szkolenia oraz Oficer Pasowy KPP w Limanowej. Spotkanie otworzył Starosta Limnowski Pan Mieczysław Uryga oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Pan Marek Młynarczyk.


Uczestnicy spotkania poznali jakie wymagania trzeba spełnić, aby zostać policjantem. Dowiedzieli się między innymi jakie predyspozycje i umiejętności są potrzebne do służby w policji.


Praca w policji jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Każdy dzień to nowe wyzwania, sytuacje i decyzje. Policjant dba o bezpieczeństwo innych i pomaga potrzebującym.


Osoby zainteresowane służbą w policji mogą uzyskać więcej informacji na temat rekrutacji osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej w każdy roboczy wtorek w godz.: 9:00 – 12:00, telefonicznie pod numerem 47 83 45 420, lub na stronie internetowej policji.


Źródło: KPPL

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować