Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 05. 2021
Do końca roku: 238 dni
Jakość Powietrza

Stary Sącz: Dwie dotacje dla Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari

Stary Sącz: Dwie dotacje dla Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari

Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu dostanie z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu dofinansowanie na dwa zadania: zakup nowoczesnego sprzętu nagłośnieniowego, oświetlenia i urządzeń do streamingu i projekt "Podwórze 2.0 - projektuj doświadczenia", czyli na na zajęcia w nowej siedzibie CKiS przy Rynku 5.

Z priorytetu „Infrastruktura domów kultury”dotacja wynosi 255000 zł, co starczy na bardzo dobry i nowowczesny system nagłośnienia tzw. liniowy - mówi Wojciech Knapik, dyrektor starosądeckiego CKiS. - 47 000 zł dotacji dostaniemy z priorytetu „Edukacja kulturalna”na zajęcia w nowej siedzibie przy Rynku 5. Obydwa wnioski ocenione zostały bardzo wysoko.


W priorytecie "Infrastruktura domów kultury”starosądecki wniosek zajął 9. miejsce na 960 złożonych wniosków (dofinansowanie dostało 60 projektów) i 6. miejsce pod względem wysokości przyznanej dotacji.


W priorytecie "Edukacja kulturalna:" wniosek CKiS zajął 140 pozycję na 1660 złożonych wniosków (dofinansowanie dostało 160 projektów) i jest to 75 miejsce pod względem wysokości przyznanej dotacji.


Źródło: UMSS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować