Pogoda - Sądeckie.pl

17

Dzisiaj jest: 17. 05. 2022 Do końca roku: 228 dni
Jakość Powietrza:

Stary Sącz: XX Powiatowy Konkurs Młodych Muzyków grających na Keyboardzie

Stary Sącz: XX Powiatowy Konkurs Młodych Muzyków grających na Keyboardzie

W sali kinowej Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu odbył się XX Powiatowy Konkurs Młodych Muzyków grających na Keyboardzie. Patronat nad imprezą objął starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. Organizatorem konkursu był Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu.

Do rywalizacji stanęło 28 uczestników w trzech kategoriach wiekowych. Jury w składzie: Renata Gierczyk, Zbigniew Kaczmarczyk, Zbigniew Kogut, Józef Trojan postanowiło przyznać:

I KATEGORIA WIEKOWA: I miejsce Wiktoria Gajdosz - Yamaha Szkoła Muzyczna w Nowym Sączu; II miejsce Milena Nieć - Yamaha Szkoła Muzyczna w Nowym Sączu i Jakub Sułkowski - Yamaha Szkoła Muzyczna w Nowym Sączu; III miejsce Nikodem Gancarczyk - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu i Miłosz Kozera - Yamaha Szkoła Muzyczna w Nowym Sączu. Wyróżnienie Michał Kulak - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, Damian Leśniara - Ognisko Muzyczne przy Szkole Podstawowej w Kłodnem, Amelia Marczyk - Zespół Szkół Akademickich w Nowym Sączu.

II KATEGORIA WIEKOWA: I miejsce Jakub Kmiecik - Szkoła Podstawowa w Podegrodziu i Patryk Poręba - Yamaha Szkoła Muzyczna w Nowym Sączu; II miejsce Wiktoria Hojnor - Szkoła Podstawowa w Librantowej i Agnieszka Szajewska - Szkoła Podstawowa w Marcinkowicach; III miejsce Mariusz Kiełbasa i Karol Milewski - Yamaha Szkoła Muzyczna w Nowym Sączu. Wyróżnienie: Wiktoria Damasiewicz - Szkoła Podstawowa nr 14 w Nowym Sączu, Mateusz Gołąb - Szkoła Podstawowa w Librantowej, Michał Kożuch - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, Adam Ormanty - Szkoła Podstawowa w Paszynie, Nikola Piwowar - Ognisko Muzyczne przy Szkole Podstawowej w Kłodnem.

III KATEGORIA WIEKOWA: wyróżnienie - Dominik Szczepański - Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie.


Źródło: SPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować