Pogoda - Sądeckie.pl18

Dzisiaj jest: 18. 04. 2021
Do końca roku: 257 dni
Jakość Powietrza

Strażacy przez blisko 8 godzin gasili pożar budynku mieszkalno-gospodarczego w miejscowości Skrzętla – Rojówka

Strażacy przez blisko 8 godzin gasili pożar budynku mieszkalno-gospodarczego w miejscowości Skrzętla – Rojówka

Po dotarciu na miejsce okazało się, że płomieniami objęty był dach na części budynku mieszkalnego oraz w całości budynek gospodarczy. 

 

Lokatorzy opuścili obiekt jeszcze przed przybyciem zastępów straży. W trakcie działań jego właścicielka zaczęła uskarżać się na dolegliwości zdrowotne. Po przebadaniu okazało się, że nie wymaga ona hospitalizacji.

 

Strażacy ugasili ogień i przystąpili do prac rozbiórkowych nadpalonych elementów konstrukcji. Pogorzelisko oraz elementy budynku zostały sprawdzone przy użyciu kamery termowizyjnej, a uratowana część budynku mieszkalnego miernikiem wielogazowym.

 

Na miejsce została wezwana również koparko-ładowarka w celu przerzucenia nadpalonego siana z budynku gospodarczego.

 

W działaniach uczestniczyły zastępy z z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Łososina Dolna oraz OSP Tęgoborze.

 

Na razie nie wiadomo, co wywołało pożar.

strażacy przez blisko 8 godzin gasili pożar budynku mieszkalno-gospodarczego w miejscowości Skrzętla – Rojówka strażacy przez blisko 8 godzin gasili pożar budynku mieszkalno-gospodarczego w miejscowości Skrzętla – Rojówka strażacy przez blisko 8 godzin gasili pożar budynku mieszkalno-gospodarczego w miejscowości Skrzętla – Rojówka strażacy przez blisko 8 godzin gasili pożar budynku mieszkalno-gospodarczego w miejscowości Skrzętla – Rojówka strażacy przez blisko 8 godzin gasili pożar budynku mieszkalno-gospodarczego w miejscowości Skrzętla – Rojówka strażacy przez blisko 8 godzin gasili pożar budynku mieszkalno-gospodarczego w miejscowości Skrzętla – Rojówka strażacy przez blisko 8 godzin gasili pożar budynku mieszkalno-gospodarczego w miejscowości Skrzętla – Rojówka strażacy przez blisko 8 godzin gasili pożar budynku mieszkalno-gospodarczego w miejscowości Skrzętla – Rojówka

Fot. OSP Tęgoborze

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować