Sukces uczniów z Januszowej w V Małopolskim Konkursie Wiedzy o Chorwacji

7 marca 2025 roku w Zespole Szkół Gastronomicznych nr 2 w Krakowie odbył się V Małopolski Konkurs Wiedzy o Chorwacji. Wydarzenie zgromadziło młodych pasjonatów Bałkanów z województw małopolskiego, podkarpackiego i śląskiego, którzy zmierzyli się z testem składającym się ze 100 pytań dotyczących tego pięknego kraju.

Sukces uczniów z Januszowej w V Małopolskim Konkursie Wiedzy o Chorwacji

W konkursie wzięły udział trzy zespoły reprezentujące Szkołę Podstawową w Januszowej:

  • Zespół nr 1: Albert Jachymiak, Karol Juryk, Oskar Stawiarski, Kacper Potapczyk
  • Zespół nr 2: Weronika Michalska, Tomasz Michalski
  • Zespół nr 3: Karolina Kania, Nikodem Młynarczyk, Agnieszka Młynarczyk, Amelia Nazimek

Po zakończeniu testu uczestnicy mieli okazję odpocząć podczas spaceru po pobliskim parku oraz wysłuchać prelekcji na temat zdrowego odżywiania, wygłoszonej przez dyrektora szkoły gastronomicznej.

Rywalizacja była bardzo wyrównana, a różnice punktowe między zespołami minimalne. Zespół nr 2 ze Szkoły Podstawowej w Januszowej zdobył wysokie 2. miejsce! Pozostałe drużyny znalazły się tuż za podium, co świadczy o świetnym przygotowaniu uczniów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło: Fot. FB SP w Januszowej

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować