Święty Mikołaj i marszałek Witold Kozłowski odwiedzili Dom Dziecka w Żmiącej

Święty Mikołaj i marszałek Witold Kozłowski odwiedzili Dom Dziecka w Żmiącej, gdzie wręczyli dzieciom prezenty przygotowane przez pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Święty Mikołaj i marszałek Witold Kozłowski odwiedzili Dom Dziecka w Żmiącej

Była to kolejna edycja akcji "Małopolska Uskrzydla", która ma na celu niesienie pomocy i radości osobom potrzebującym. Dzieci podziękowały gościom za prezenty i zaprezentowały im swój świąteczny program artystyczny.


To jest miejsce pełne ciepła i miłości. Dzieci tutaj mają szansę na lepsze życie, rozwijają swoje pasje i umiejętności. Cieszę się, że mogłem być z nimi w tym wyjątkowym czasie i podziwiać ich talenty - powiedział marszałek Witold Kozłowski.


Małopolska Uskrzydla to nie tylko prezenty dla dzieci z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych. To także akcje poboru krwi, mural w Lanckoronie i mobilny mural, który będzie podróżował po Małopolsce. To sposób na pokazanie, że Małopolska to region otwarty, solidarny i kreatywny.


Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji "Małopolska Uskrzydla" i do robienia zdjęć z muralami. Niech Małopolska będzie regionem, który daje skrzydła!


Źródło: UMWM

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować