Tłumy mieszkańców na II Wielkanocnym Spotkaniu Nowosądeczan

W ubiegłą niedzielę w Nowym Sączu miało miejsce II Wielkanocne Spotkanie Nowosądeczan. Na płycie rynku pojawiły się liczne stoiska, w tym również te z dziczyzną.

Tłumy mieszkańców na II Wielkanocnym Spotkaniu Nowosądeczan

Piękna, słoneczna pogoda przyciągnęła na rynek tłumy mieszkańców. Prezydent Ludomir Handzel osobiście przywitał uczestników imprezy.

Kochani, bardzo się cieszę, że pogoda nam dopisuje, a na rynku jest tak dużo mieszkańców. Za chwilę każdy z państwa będzie mógł spróbować fantastycznych potraw z dziczyzny. Życzę wszystkim dobrej zabawy! - powiedział prezydent.

Wśród przysmaków nie zabrakło zarówno jagnięciny, żurku, kwaśnicy, jak i innych potraw regionalnych. Posiadacze Karty Nowosądeczanina mieli okazję spróbować wielkanocnych dań za darmo.

To jednak nie wszystko! W ramach licznych atrakcji zaplanowanych przez organizatorów imprezy odbyły się również występy artystyczne zespołów regionalnych oraz najmłodszych nowosądeczan działających w Pałacu Młodzieży. Popularnością cieszyły się także tradycyjne, świąteczne kramy oferujące m.in. lokalne rękodzieło. Dla dzieci przygotowano liczne animacje oraz dmuchańce, które dodatkowo umilały czas uczestnikom spotkania.

Źródło: UMNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować