Pogoda - Sądeckie.pl24

Dzisiaj jest: 24. 02. 2021
Do końca roku: 310 dniTomasz Bulzak zwycięzcą III edycji Festiwalu Rockowego „Muzyka dla Wszystkich”

Tomasz Bulzak zwycięzcą  III edycji Festiwalu Rockowego „Muzyka dla Wszystkich”

Tomasz Bulzak, Milena Bodurka i Wiktoria Pongowska to zwycięzcy III edycji Festiwalu Rockowego „Muzyka dla Wszystkich”, który właśnie zakończył się w Centrum Kultury i Promocji w Łososinie Dolnej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

 

- Wykonawcy prezentowali bardzo wysoki poziom. Cieszę się, że pomimo pandemii i obostrzeń, udało się zorganizować tę imprezę. Wspieram i będę wspierał takie inicjatywy. Mamy uzdolnioną młodzież, której trzeba umożliwić rozwijanie pasji i prezentowanie umiejętności szerszej publiczności – mówi starosta Marek Kwiatkowski.

 

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Muzyka dla wszystkich na czele z Barbarą i Ryszardem Gołębiami, którzy włożyli sporo pracy, aby Festiwal doszedł do skutku. Pomagali w tym m.in.: samorządowcy i sponsorzy, którzy zasiedli na widowni. Był wśród nich m.in. starosta Marek Kwiatkowski, wicestarosta Antoni Koszyk, wójt gminy Łososina Dolna Andrzej Romanek.

 

Starosta Marek Kwiatkowski wręczył ufundowaną przez siebie nagrodę za zdobycie I miejsca Tomaszowi Bulzakowi. Do artysty powędrował czek na 2 tysiące złotych.

 

II miejsce zdobyła Milena Bodurka i z rąk wójta gminy Łososina Dolna Andrzeja Romanka odebrała czek na 700 złotych.

 

III miejsce wyśpiewała Wiktoria Pongowska, której czek w wysokości 500 złotych wręczył Ryszard Gołąb.

 

Źródło: SPNS, Fot. Maria Olszowska

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować