Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje dwóch mężczyzn

W nocy z soboty na niedzielę, 17 marca 2024 roku, w miejscowości Mszana Górna (powiat limanowski) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Samochód wypadł z drogi, uderzył w słup sieci energetycznej i stanął w płomieniach. W wyniku tego zdarzenia zginęło dwóch pasażerów.

Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje dwóch mężczyzn

Według wstępnych ustaleń policji, 24-letni kierowca pojazdu marki BMW prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, co spowodowało utratę kontroli nad samochodem. W pojeździe podróżowało łącznie czterech mężczyzn. Kierujący oraz 23-letni pasażer siedzący na przednim fotelu zostali wyciągnięci z pojazdu. Niestety, dwóch pasażerów – 23-letni mieszkaniec Krakowa oraz 21-letni mieszkaniec gminy Niedźwiedź – straciło życie.

23-letni pasażer, mieszkaniec gminy Niedźwiedź, został przetransportowany do szpitala.

Kierujący samochodem osobowym marki BMW, 24-letni mieszkaniec powiatu limanowskiego, po badaniach w szpitalu został zatrzymany przez policję i umieszczony w policyjnym areszcie. Mężczyzna był trzeźwy, a pobrano mu krew do badań.

Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora oraz biegły zajmujący się rekonstrukcją wypadków drogowych. Policjanci obecnie wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: KPPL

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować