Pogoda - Sądeckie.pl

6

Dzisiaj jest: 06. 12. 2021 Do końca roku: 25 dni
Jakość Powietrza:

Tragiczny wypadek w powiecie nowosądeckim. Policja szuka świadków

Tragiczny wypadek w powiecie nowosądeckim. Policja szuka świadków

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 75 w Bilsku, gdzie zderzyły się dwa pojazdy.

W wyniku poniesionych obrażeń na miejscu zmarły dwie osoby, a kolejna w szpitalu. W związku z tym zdarzeniem policjanci apelują o rozwagę na drodze i ostrożność, szczególnie w trudnych, jesiennych warunkach pogodowych.


We wtorek tj. 2 listopada br. około godziny 16:40 na drodze krajowej nr 75 w Bilsku doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Renault Trafic zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciągnikiem siodłowym z naczepą marki Scania.


Na skutek zdarzenia dwóch pasażerów renaulta w wieku 46 i 47 lat poniosło śmierć na miejscu, a 45-letni kierowca tego pojazdu zmarł po przewiezieniu do szpitala. Wszyscy byli mieszkańcami Sądecczyzny. Na miejscu tego tragicznego zdarzenia przez wiele godzin oględziny prowadzili prokurator z Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu, policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego sądeckiej komendy oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego. Na czas wykonywanych czynności droga krajowa nr 75 w Bilsku była całkowicie zablokowana. Zorganizowane zostały objazdy, na które kierowali policjanci. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane w toku śledztwa Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu.


Prośba do świadków tego wypadku, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Nowym Sączu, pod numerem telefonu sekretariatu Wydziału Kryminalnego – 47 833 41 51 (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30), pod numerem policjanta prowadzącego tę sprawę – 47 833 42 57 lub oficera dyżurnego – 47 833 46 30 (całodobowo). Każda informacja w tej sprawie jest cenna i może przyczynić się do dokładnego wyjaśnienia okoliczności tego wypadku.


Źródło: KMPNS, fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować