Trwa budowa przeprawy tymczasowej na rzece Kamienica

Trwa budowa przeprawy tymczasowej na rzece Kamienica

Prezydent Ludomir Handzel wizytował wczoraj postęp prac przy budowie mostu tymczasowego na rzece Kamienica. Włodarz miasta pilnuje tempa wykonywanych robót, bo zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest to inwestycja dla mieszkańców Kamionki Wielkiej, częściowo Nowego Sącza oraz przedsiębiorców, którzy też tam funkcjonują i są odcięci od normalnej drogi.

 

Szanowni Państwo pilnujemy sądeckich inwestycji. Dzisiaj jestem w korycie rzeki Kamienica i przypatruję się budowie przeprawy tymczasowej na tej rzece. Bardzo się cieszę, że już jedna podopora mostu jest właściwie zakończona. Są wbijane elementy stalowe stanowiące bazę dla tego mostu skręcanego, stalowego. Również przyczółki są przygotowywane. Tak, że wszystko idzie zgodnie z planem. I wkrótce będzie można przystąpić do montażu właściwego mostu - informuje prezydent.

Trwa budowa przeprawy tymczasowej na rzece Kamienica Trwa budowa przeprawy tymczasowej na rzece Kamienica Trwa budowa przeprawy tymczasowej na rzece Kamienica Trwa budowa przeprawy tymczasowej na rzece KamienicaTrwa budowa przeprawy tymczasowej na rzece Kamienica

Fot. Fb Prezydent Ludomir Handzel

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować