Pogoda - Sądeckie.pl3

Dzisiaj jest: 03. 03. 2021
Do końca roku: 303 dniTrwa internetowa zbiórka pieniędzy na akcję Motomikołaje 2020

Trwa internetowa zbiórka pieniędzy na akcję Motomikołaje 2020

Trwająca pandemia koronawirusa nie przeszkodziła w zorganizowaniu kolejnej edycji akcji MOTOMIKOŁAJE. Będzie ona jednak inna niż poprzednie.

 

Organizatorzy mają w tym roku bardzo ograniczone możliwości. Nie mogą kwestować na ulicach miasta, zorganizować imprezy z artystami, licytacjami itp. Nie spotkamy ich również na zbiórkach w galeriach handlowych.

 

Jedyną okazją by wesprzeć tą Wspólną Wielką Akcję Świąteczną jest wpłata pieniędzy na specjalnie uruchomioną w tym celu zrzutkę Motomikołajową.

 

Link do strony: https://zrzutka.pl/zfwwdx

 

Przypomnijmy. Mikołaje na Motocyklach to coroczna akcja zainicjowana na terenie Sądecczyzny przez MOTOSACZ.pl – motocyklistów z Nowego Sącza i okolic, mająca na celu wspomóc najbardziej potrzebujące osoby w regionie.

 

Raz w roku motocykliści ściągają skóry i kombinezony, przywdziewają szaty mikołajów, elfów, skrzatów i wyjeżdżają na motocyklach w teren aby obdarować tych najgrzeczniejszych świątecznymi podarunkami.

 

Akcja polega na zbieraniu darów, zabawek, pomocy szkolnych, słodyczy itp. i dostarczeniu paczek na motocyklach właśnie do tych, którzy na Mikołaja nie mogą liczyć. Co roku Motomikołaje odwiedzają najbiedniejsze dzieciaki, szpitale, hospicja, rodziny zastępcze, domy dziecka, domy pomocy społecznej itp. aby choć na chwilę wywołać uśmiech na twarzach dzieciaków, osób chorych i tych o których bardzo często zapominamy.

 

Rocznie rozdawanych jest kilkaset paczek, a przygotowywania do akcji trwają cały rok.

 

Źródło i fot. Motosacz Motomikołaje

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować