Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 05. 2021
Do końca roku: 238 dni
Jakość Powietrza

Trwają prace przy budowie parkingu w Gołkowicach Górnych

Trwają prace przy budowie parkingu w Gołkowicach Górnych

Nowy parking pomieści 44 samochody osobowe i trzy autobusy. Nie zabraknie miejsc parkingowych zarezerwowanych dla niepełnosprawnych.

 

Wykonawcą inwestycji jest konsorcjum firm Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „DUDA” z Mszany Dolnej i Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „BESKID” z Krakowa. Inwestycja będzie kosztowała prawie 440 tys. zł.

 

Na parking będzie wjazd z drogi powiatowej Gołkowice Górne -Gaboń. Budowa parkingu obejmuje dodatkowo wewnętrzną sieć kanalizacji deszczowej wraz z urządzeniem podczyszczającym i systemem skrzynek retencyjno – rozsączających.

 

Inwestycja będzie się wiązała z przebudową sieci teletechnicznej, a budowa zjazdu przez istniejący chodnik spowodowała konieczność zabezpieczenia sieci gazowej. W północnym narożniku działki zlokalizowano połączenie drogi wewnętrznej z terenem szkoły przez projektowaną bramę przesuwną oraz furtkę.

Trwają prace przy budowie parkingu w Gołkowicach Górnych Trwają prace przy budowie parkingu w Gołkowicach Górnych Trwają prace przy budowie parkingu w Gołkowicach Górnych Trwają prace przy budowie parkingu w Gołkowicach Górnych Trwają prace przy budowie parkingu w Gołkowicach Górnych Trwają prace przy budowie parkingu w Gołkowicach Górnych

Źródło i fot. UMSS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować