Pogoda - Sądeckie.pl18

Dzisiaj jest: 18. 04. 2021
Do końca roku: 257 dni
Jakość Powietrza

Uciekał przed Policją, bo miał na sumieniu kilka przewinień

Uciekał przed Policją, bo miał na sumieniu kilka przewinień

Sądeccy Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu nowosądeckiego, który po przekroczeniu prędkości nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się później okazało miał na swoim koncie jeszcze kilka innych przewinień.

 

Do zdarzenia doszło 12 września około godziny 8 na ul. Długoszowskiego w Nowym Sączu, gdy policjanci sądeckiej drogówki prowadzili kontrolę prędkości pojazdów.

 

Wtedy ich uwagę zwrócił osobowy renault, który poruszał się z nadmierną prędkością przy ograniczeniu do 50km/h. W związku z tym policjanci wydali mu polecenie zatrzymania się do kontroli drogowej, jednak na widok mundurowych kierowca jeszcze przyspieszył, odjechał i zniknął im z oczu. Kilka minut później funkcjonariusze zatrzymali go na jednej z pobliskich ulic - informuje sądecka Policja.

 

Mundurowi ustalili, że mężczyzna uciekał nie tylko dlatego, że przekroczył prędkość. Siadł za kółkiem z promilami. Oprócz tego prowadził samochód pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania oraz, że jego pojazd nie miał aktualnych badań technicznych.

 

Kierującemu grozi kara grzywny, albo więzienia do 2 lat.

 

Fot. KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować