Pogoda - Sądeckie.pl

6

Dzisiaj jest: 06. 12. 2021 Do końca roku: 25 dni
Jakość Powietrza:

Uczennice ZSP w Krynicy-Zdroju wytańczyły wyjazd do USA

Uczennice ZSP w Krynicy-Zdroju wytańczyły wyjazd do USA

To już oficjalna wiadomość - uczennica klasy II LO w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju Roksana Majda oraz absolwentka ZSP Krynica Karolina Wolak -mistrzynie Polski w cheerleadingu sportowym otrzymały oficjalne powołanie do kadry nagrodowej na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Orlando w 2022.

Karolina Wolak i Roksana Majda, mistrzynie Polski w cheerleadingu sportowym, wezmą udział w zawodach w Orlando na Florydzie. Polski Związek Sportowy Cheerleadingu właśnie oficjalnie ogłosił powołanie ich do kadry nagrodowej na Mistrzostwa Świata, które odbędą się wiosną 2022 w Stanach Zjednoczonych - mówi dyrektor szkoły Maria Aleksander-Pisz. - Cała społeczność szkolna jest bardzo dumna z sukcesu naszej uczennicy Roksany oraz absolwentki szkoły Karoliny. Obie reprezentują Klub Sportowy WDS Fruciaki Krynica-Zdrój i mają szansę zostać najlepszymi na świecie! Startują w kategorii duet senior, hip hop.


Roksana Majda reprezentuje Szkołę Tańca Wolak Dance Studio, której właścicielką jest absolwentka ZSP Krynica-Zdrój Karolina Wolak, która już w 2012 roku zdobyła Mistrzostwo Polski w Cherrleaderingu.


Źródło: SPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować