Uczennice ZSP w Krynicy-Zdroju z sukcesem w Mistrzostwach Polski

W dniach 12-14 kwietnia 2024 roku w Grodzisku Mazowieckim odbyły się VII Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym. To wyjątkowe, trzydniowe wydarzenie sportowe miało miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej CAiIS przy ul. Sportowej 29 w Grodzisku Mazowieckim.

Uczennice ZSP w Krynicy-Zdroju z sukcesem w Mistrzostwach Polski

Uczennice Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju, tańczące w Wolak Dance Studio, odniosły sukces podczas tych mistrzostw. W kategorii cheer hh junior zdobyły:

  • Wicemistrzostwo Polski: Gabriela Skwarczowska i Asia Jędrzejek,
  • II wicemistrzostwo Polski: Emila Szwala i Zuzia Motyka.

W kategorii senior cheer hh również osiągnięto sukces:

  • II wicemistrzostwo Polski: Pani Karolina Wolak i Roksana Majda.

Niektóre z uczennic, takie jak Roksana Majda czy Emilia Polańska, będą niebawem absolwentkami, które w maju przystąpią do egzaminu dojrzałości. Pozostałe dziewczyny, Julia Forystek, Roksana Wojciechowska i Sylwia Tomasiak, to uczennice klas I, II i III, które mają przed sobą liczne zawody, gale i kolejne sukcesy.

Cieszy fakt, że Wolak Dance Studio jest rozpoznawalne w środowisku lokalnym. Ostatnio mieliśmy okazję obserwować zespół i uczennice ZSP Krynica wraz z trenerką Karoliną Wolak podczas uroczystego otwarcia Powiatowego Centrum Sportu w Marcinkowicach. To dowód na rosnącą popularność i zaangażowanie w świecie cheerleadingu sportowego.

Źródło: SPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować