Pogoda - Sądeckie.pl

30

Dzisiaj jest: 30. 11. 2021 Do końca roku: 31 dni
Jakość Powietrza:

Uczniowie ZSP w Krynicy wzięli udział w Targach HORECA

Uczniowie ZSP w Krynicy wzięli udział w Targach HORECA

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju wzięli udział w Międzynarodowych Targach Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA Kraków 2021.

Młodzież poznała nowoczesne urządzenia gastronomiczne i zapoznała się z najnowszymi trendami w hotelarstwie. Uczestniczyła też w pokazach wykorzystania ciekłego azotu przy sporządzaniu deserów. Nasza szkoła od lat uczestniczy w tym międzynarodowym wydarzeniu. Koordynatorkami wyjazdów są Małgorzata Sędzimir - nauczycielka przedmiotów gastronomicznych i Dorota Pacut - nauczycielka przedmiotów hotelarskich - mówi dyrektor szkoły Maria Aleksander-Pisz.

***

28. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® i 19. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® rozpoczęły się 3 listopada i trwały trzy dni, do 5 listopada. Miejscem wydarzenia było Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.


To międzynarodowa impreza najwyższej jakości rekomendowana przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI. Targi te są jedną z najważniejszych imprez w Polsce obejmujących branże gastronomiczną, hotelarską i winiarską (wraz z targami ENOEXPO). Co roku Targi odwiedza blisko 15 tys. zwiedzających z Polski i zagranicy, a 75% to osoby podejmujące decyzje zakupowe w firmie. Udział w targach umożliwia Wystawcom: promocję nowych produktów, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii, nawiązanie licznych kontaktów biznesowych, utrwalenie relacji z dotychczasowymi klientami, wymianę oraz zebranie informacji o rynku HoReCa. (źródło: UMWM)


Źródło: SPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować