Pogoda - Sądeckie.pl1

Dzisiaj jest: 01. 03. 2021
Do końca roku: 305 dniUrząd Gminy w Kamionce Wielkiej ogranicza przyjmowanie petentów

Urząd Gminy w Kamionce Wielkiej ogranicza przyjmowanie petentów

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją epidemiczną w Gminie Kamionka Wielka i zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i ich rodzin, Urząd Gminy od  środy 22  lipca br. do odwołania ogranicza się swoją działalność do obsługi petentów w formie telefonicznej oraz elektronicznej.  

 

Sprawy w miarę możliwości można załatwić w formie korespondencji tradycyjnej, elektronicznej, poprzez kontakt telefoniczny lub za pomocą platformy www.obywatel.gov.pl.

 

Jedynie w sytuacjach wyjątkowych (wydanie aktu urodzenia, małżeństwa, czy zgonu), w których konieczny będzie bezpośredni kontakt z pracownikiem Urzędu obsługa klienta będzie możliwa po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się poprzez okienko podawcze przy drzwiach wejściowych korzystając z dzwonka celem przywołania pracownika.

 

KONTAKT do Urzędu Gminy Kamionka Wielka oraz do poszczególnych pracowników znajduje się na stronie internetowej: www.gminakamionkawielka.pl w zakładce Urząd Gminy.

 

Czynna jest obsługa kasowa. Wpłat należności można dokonywać bezpośrednio w okienku przy wejściu do Urzędu zarówno w formie gotówkowej jak i bezgotówkowej. Mając jednak na względzie dynamiczny rozwój sytuacji związany z pandemią koronawirusa, preferowane jest regulowanie zobowiązań finansowych za pomocą bankowości elektronicznej. Informację o kwocie oraz zaległościach można uzyskać telefonicznie.

 

Przy wejściu do budynku  usytuowana jest skrzynka podawcza, do której należy wrzucać korespondencję.

 

Przy załatwianiu spraw urzędowych bezwzględnie wymagane jest zastosowanie maski ochronnej na usta i nos  oraz dezynfekcja rąk płynem dezynfekującym.

 

Poszczególne kroki obsługi stron w Urzędzie.

1)    Przy drzwiach wejściowych zamontowany jest dzwonek, z którego Interesant może skorzystać wzywając pracownika Dziennika Podawczego;

2)    Pracownik Dziennika Podawczego zobowiązany jest uzyskać od Strony informację dotyczącą charakteru jego wizyty w Urzędzie;

3)    Przy głównym wejściu do budynku w dalszym ciągu usytuowana jest skrzynka podawcza, do której należy wrzucać wszelką korespondencję adresowaną do Urzędu Gminy;

4)    Wszelkie pisma i dokumenty można również przesłać pocztą tradycyjną na adres:

Urząd Gminy w Kamionce Wielkiej, 33-334 Kamionka Wielka 5.

 

Źródło: UGKW

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować