Uwaga! 11 maja Bieg Nocny Św. Kingi w starym Sączu. Będą utrudnienia w ruchu

W sobotę 11 maja br. odbędzie się kolejna, VI edycja Biegu nocnego św. Kingi w Starym Sączu. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem Urzędu Miejskiego w Starym Sączu o zmianach w organizacji ruchu na czas biegu.

Uwaga! 11 maja Bieg Nocny Św. Kingi w starym Sączu. Będą utrudnienia w ruchu

KOMUNIKAT O ZMIANIE ORGANIZACJI RUCHU NA CZAS BIEGU

W dniu 11 maja 2024 roku w celu przygotowania „Biegu nocnego św. Kingi w Starym Sączu” zamknięte dla ruchu kołowego zostaną następujące ulice: droga gminna Stary Sącz Rondo – Gołkowice Dolne (ul. Jana Pawła II, Rynek strona północna, ul. Batorego) na odcinku od skrzyżowania z ul. Pod Ogrodami do skrzyżowania z ul. Żwirki i Wigury, droga powiatowa nr 1535K ul. Sobieskiego na odcinku Rynek do skrzyżowania z ul. Nową, ulice na Rynku, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Kopernika, ul. Daszyńskiego od skrzyżowania z ul. Jana Pawła do skrzyżowania z ul. Sobieskiego, ul. 11-Listopada od Rynku do skrzyżowania z ul. Krakowska, ul. Krakowska, ul. Rocha, ul. 22-stycznia od skrzyżowania z ul. Sobieskiego do skrzyżowania z ul. Magazynową, ul. Bandurskiego, ul. Trakt Św. Kingi od ul. Bandurskiego do ul. Daszyńskiego.

Na czas zamknięcia w/w ulic prowadzone będą objazdy: kierunek Nowy Sącz – Gołkowice Dolne – ul. Pod Ogrodami, ul. Polna, ul. Braterstwa Ludów, ul. Podegrodzka; kierunek Nowy Sącz – Piwniczna przez centrum Starego Sącza (dla pojazdów komunikacji zbiorowej) – droga krajowa nr 87, ul. Topolowa, ul. Węgierska.

Źródło: KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować