Pogoda Nowy Sącz

25

Dzisiaj jest: 25. 09. 2022 Dni od początku roku: 267 Dni do końca roku: 97
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Uwaga Kierowcy. Od jutra kolejne drogi zamknięte

Uwaga Kierowcy. Od jutra kolejne drogi zamknięte

Od jutra kolejne remonty dróg w Nowym Sączu, a w związku z tym objazdy.

Przebudowa odcinka ul. Węgierskiej – utrudnienia w ruchu

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że od środy (22 czerwca) rozpoczną się roboty związane z przebudową odcinka ul. Węgierskiej, w rejonie tzw. Winnej Góry. W ramach robót przebudowany zostanie odcinek jezdni wraz z chodnikami po obydwu stronach ulicy oraz wydzielone zostaną pasy skrętne do stacji paliw. W celu minimalizacji utrudnień ruch pojazdów zostanie utrzymany.

Zamknięcie skrzyżowania ul. Nawojowskiej z ul. Grunwaldzką – utrudnienia w ruchu

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że od środy (22 czerwca) od godz. 8.00 planowane jest zamknięcie skrzyżowania ul. Nawojowskiej z ul. Grunwaldzką. Zostanie wykonane korytowanie pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, stabilizacja, podbudowa z kruszywa i podbudowa bitumiczna oraz studnia ściekowa i przełożenie sieci.

- Zamknięty będzie odcinek ulicy Nawojowskiej od Al. Piłsudskiego do osi skrzyżowania ul. Starodworskiej (dojazd do tej ulicy będzie możliwy od ulicy 29 Listopada).
- Dojazd do posesji i zakładów zlokalizowanych przy odcinku ul. Nawojowskiej między ul. Grunwaldzką a ul.29 Listopada będzie możliwy ul. Graniczną i ul. 29 Listopada.
- Dojazd do posesji i zakładów zlokalizowanych przy odcinku ul. Nawojowskiej od Al. Piłsudskiego do ul. Grunwaldzkiej będzie możliwy od strony Al. Piłsudskiego.
- Objazdy dla samochodów osobowych poprowadzone będą ulicami: Wyspiańskiego i 29 Listopada oraz Al.Piłsudskiego,1 Brygady, Łukasińskiego.
- Objazdy dla samochodów ciężarowych: z kierunku Krynica - Al. Piłsudskiego i ul. Królowej Jadwigi; od strony ul. Grunwaldzkiej - ul. Zieloną i ul. Wyspiańskiego.

Źródło: UMNS 

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować