Pogoda - Sądeckie.pl

20

Dzisiaj jest: 20. 09. 2021 Do końca roku: 102 dni
Jakość Powietrza

Uwaga! Utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej Limanowa- Kamienica

Uwaga! Utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej Limanowa- Kamienica

Rozpoczęły się roboty drogowe na drodze powiatowej nr 1609K relacji Limanowa-Kamienica w miejscowości Stara Wieś i Roztoka. Prace związane są z położeniem nowej nawierzchni asfaltowej na pozostałym odcinku trasy Samochodowego Wyścigu Górskiego - Przełęcz pod Ostrą o długości 3,6 km. Roboty przygotowawcze prowadzone są  przy zachowaniu ruchu wahadłowego.
 

Na czas wykonania nawierzchni asfaltowej – ścieralnej na całej szerokości, odcinek drogi będzie zamknięty. Zostanie wówczas wyznaczony objazd drogami powiatowymi pomiędzy Zalesiem, a Limanową przez miejscowości: Młyńczyska, Jastrzębie, Łukowicę, Roztokę, Siekierczynę, Starą Wieś i odwrotnie. Informacja o terminie czasowego zamknięcia drogi podana zostanie z kilkudniowym wyprzedzeniem. Prace zakończyć się mają do końca czerwca 2020 r.

 

Mając na uwadze prowadzone roboty drogowe na krętym odcinku drogi oraz zaistniałe utrudnienia należy zachować szczególną ostrożność w ruchu drogowym.


 
Powiat Limanowski realizuje przedsięwzięcie w ramach zadania pn: Remont drogi powiatowej nr 1609K Limanowa – Kamienica w km od 7+441 do km 11+018 w miejscowości Stara Wieś, Roztoka.

 

Źródło: GL

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować