Uwaga! W dniach 28-29 grudnia zamknięte drogi. Sprawdź które

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że jutro, 28 grudnia 2023 r. w godzinach 8:00 - 14:00 będą prowadzone prace związane z wykonaniem nowej nawierzchni bitumicznej na moście w miejscowości Klęczany w ciągu drogi powiatowej Limanowa - Chełmiec. W związku z tym droga ta będzie zamknięta dla ruchu na długości ok 150 m.

Uwaga! W dniach 28-29 grudnia zamknięte drogi. Sprawdź które

Objazd zamkniętego odcinka będzie możliwy drogami krajowymi nr 28 i 75, drogami powiatowymi: Trzetrzewina - Krasne Potockie - Męcina i Tęgoborze- Chomranice oraz drogami gminnymi.


Ponadto jutro, 28 grudnia 2023 roku, prowadzone będą roboty związane z układaniem warstw bitumicznych jezdni na skrzyżowaniu dróg powiatowych Gołkowice Górne - Gaboń i Gołkowice Górne – Łazy Brzyńskie w rejonie kościoła i szkoły w miejscowości Gołkowice Górne.


W związku z tym w godz. 800 - 1500 wystąpią czasowe zamknięcia dla ruchu jezdni dróg w obrębie skrzyżowania. Objazd zamkniętych odcinków dróg powiatowych możliwy będzie drogami gminnymi.


W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych w podanym terminie roboty zostaną przesunięte na kolejne dni.


Z kolei w piątek, 29 grudnia 2023 roku, prowadzone będą roboty związane z układaniem warstw bitumicznych jezdni na skrzyżowaniu dróg powiatowych Łącko – Naszacowice i Łącko – Wola Kosnowa w rejonie kościoła i szkoły w miejscowości Łącko.


W związku z tym w godz. 800 – 15.00 wystąpią czasowe zamknięcia dla ruchu jezdni dróg w obrębie skrzyżowania.


Objazd zamkniętych odcinków dróg powiatowych możliwy będzie drogami gminnymi.


Źródło: SPNS, fot. ilustracyjna

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować