Uwaga! Znowu roboty drogowe. Będą utrudnienia w ruchu. Sprawdź gdzie

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że od dzisiaj do odwołania zostaje wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu na drodze powiatowej Chełmiec - Naszacowice w miejscowościach Chełmiec: ul. Papieska, Świniarsko i Podrzecze (na odcinku ok. 4 km - począwszy od skrzyżowania pod Urzędem Gminy Chełmiec do ronda w miejscowości Podrzecze) w związku z rozpoczynającą się modernizacją tej drogi.

Uwaga! Znowu roboty drogowe. Będą utrudnienia w ruchu. Sprawdź gdzie

Szczegóły dotyczące remontu:

W ubiegłą sobotę została otwarta dla ruchu obwodnica zachodnia Nowego Sącza, dlatego też drogowcy mogą przystąpić do robót na drodze Chełmiec - Naszacowice.

Roboty polegać będą na budowie ok. 350 m chodnika oraz wymianie i wzmocnieniu konstrukcji drogi poprzez rozbiórkę istniejących warstw bitumicznych oraz wykonaniu nowych warstw (w tym warstwy ścieralnej z mieszanki mastyksowo -grysowej) wzmocnionych siatkami z włókna szklanego. Poprawione zostanie również odwodnienie poprzez wykonanie ścieku przykrawężnikowego.

Po zakończeniu prac pojawi się dodatkowo nowe oznakowanie.

Roboty prowadzone będą przy ruchu wahadłowym. Jedynie na wykonanie górnych warstw asfaltowych przewiduje się okresowe zamknięcia odcinków drogi.

Źródło: SPNS, fot. ilustracyjna

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować