Pogoda - Sądeckie.pl8

Dzisiaj jest: 08. 05. 2021
Do końca roku: 237 dni
Jakość Powietrza

W jednym z budynków mieszkalnych w Kąclowej zapaliła się skrzynka elektryczna

W jednym z budynków mieszkalnych w Kąclowej zapaliła się skrzynka elektryczna

Do zdarzenia doszło dzisiaj w godzinach popołudniowych. Ze skrzynki znajdującej się w budynku mieszkalnym wydobywał się dym oraz słychać było trzaski. 

 

Na miejsce oprócz strażaków zostali wezwani także pracownicy Pogotowia Energetycznego, którzy ugasili pożar przy pomocy gaśnicy proszkowej jeszcze przed przybyciem zastępów straży.

 

Lokatorzy opuścili budynek zaraz po tym jak dym zaczął wydobywać się ze skrzynki elektrycznej.

 

Strażacy oddymili, przewietrzyli i skontrolowali miejsce pożaru przy pomocy kamery termowizyjnej oraz miernika wielogazowego. Następnie rozebrano ścianę i usunięto nadpaloną izolację. Wycięto drewniane elementy stropu. Przelano miejsce pożaru oraz usunięte elementy przy użyciu wody - relacjonują funkcjonariusze PSP.

 

Przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w skrzynce.

W jednym z budynków mieszkalnych w Kąclowej zapaliła się skrzynka elektryczna W jednym z budynków mieszkalnych w Kąclowej zapaliła się skrzynka elektryczna W jednym z budynków mieszkalnych w Kąclowej zapaliła się skrzynka elektryczna W jednym z budynków mieszkalnych w Kąclowej zapaliła się skrzynka elektryczna W jednym z budynków mieszkalnych w Kąclowej zapaliła się skrzynka elektryczna W jednym z budynków mieszkalnych w Kąclowej zapaliła się skrzynka elektryczna

Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować