Pogoda - Sądeckie.pl6

Dzisiaj jest: 06. 05. 2021
Do końca roku: 239 dni
Jakość Powietrza

W klubie HALNY odbyła się pierwsza edycja Biegu 24h - Dla Życia

W klubie HALNY odbyła się pierwsza edycja Biegu 24h - Dla Życia

W klubie HALNY odbyła się pierwsza edycja Biegu 24h - Dla Życia została zorganizowana przez Fundację Dietering.W trakcie wydarzenia Goście mogli skorzystać z poczęstunku i wziąć udział w licytacjach charytatywnych. Cały dochód z wydarzenia przekazany zostanie na leczenie Anity Lewandowskiej.Anita mimo swojego młodego wieku jest osobą bardzo doświadczoną przez los. 18 września 2019 roku to dzień, który na zawsze zapamiętają najbliżsi Anity. Tego dnia mąż Anity chciał odebrać jej życie, raniąc ją siekierą. Anita była w 8. miesiącu ciąży.

 

Nienarodzone dziecko nie przeżyło, a Anita rozpoczęła walkę o życie. Dzięki ciężkiej pracy rehabilitantów w grudniu 2019 r. Anita wybudziła się ze śpiączki, a czucie w kończynach zaczęło powracać. Niestety, prawa strona była niemal bezwładna, kobieta była karmiona przez sondę. Anita zaczyna mówić, choć lekarze nie dawali jej żadnych szans.

 

Dzięki ogromnej sile życia i wsparciu rodziny oraz ludzi dobrej woli Anita robi postępy. Choć nie pamięta swojego życia, z ostatnich kilku lat to nie poddaje się. Anita, aby mogła marzyć o powrocie do zdrowia, potrzebuje specjalistycznej opieki medycznej, rehabilitacji, opieki psychologicznej i sprzętu rehabilitacyjnego.

 

Źródło i fot.: UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować