Pogoda - Sądeckie.pl

20

Dzisiaj jest: 20. 09. 2021 Do końca roku: 102 dni
Jakość Powietrza

W przyszłym roku prezydent planuje remont ul. Nawojowskiej

W przyszłym roku prezydent planuje remont ul. Nawojowskiej

Jak poinformował prezydent podczas czwartkowego spotkania on-line z mieszkańcami remont ul. Nawojowskiej jest wskazany w budżecie na rok 2021.

 

29 grudnia ma się odbyć sesja Rady Miasta, w trakcie której radni będą głosowali nad przyjęciem przyszłorocznego budżetu. Jeśli uchwała budżetowa na 2021 rok, zaproponowana przez Ludomira Handzla zostanie przyjęta, to w przyszłym roku zmodernizowany zostanie pierwszy odcinek ul. Nawojowskiej, tak aby dojść z pracami do ul. 29 Listopada, tym bardziej, że ta ulica również będzie remontowana.

 

Jak tłumaczy włodarz miasta remont ul. Nawojowskiej ma być podzielony na 2, być może nawet 3 etapy, bo ul. Nawojowska to bardzo duże zadanie.

 

Nie chodzi tylko o położenie asfaltu pomiędzy ul. Grodzką, a skrzyżowaniem już w Zawadzie z ul. Piłsudskiego. To jeden z dłuższych odcinków, który będziemy remontować i zostanie całkowicie przebudowany włącznie ze ścieżką rowerową, chodnikami, całą siecią energetyczną, telekomunikacyjną. Także gazownicy chcą się tam włączyć. Mam nadzieję, że też Sądeckie Wodociągi  skorzystają z okazji i wymienią swoje instalacje - mówi prezydent.

 

Fot. ilustracyjna

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować