W sali sportowej w Łącku odbył się VIII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dla młodzieżowych drużyn pożarniczych z Powiatu Nowosądeckiego

W sali sportowej w Łącku odbył się VIII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dla młodzieżowych drużyn pożarniczych z Powiatu Nowosądeckiego

W sali sportowej w Łącku, z zachowaniem reżimu sanitarnego, odbył się VIII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dla młodzieżowych drużyn pożarniczych z Powiatu Nowosądeckiego o Puchar prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Nowym Sączu oraz starosty nowosądeckiego.

 

Turniej otworzył prezes Zarządu Oddziału Powiatowego druh Paweł Motyka wraz z wiceprezesi: Teodor Gargas i Antoni Piętka. Zawodnicy wysłuchali też informacji na temat zagrożenia jakie niesie za sobą tlenek węgla.

 

W turnieju wzięło udział 68 młodych strażaków - członków młodzieżowych drużyn pożarniczych.

Czołowe miejsca w turnieju zajęli:

I miejsce – Jakub Kwit – OSP Wola Kosnowa

II miejsce – Marek Klag – OSP Wola Kosnowa

III miejsce – Kacper Gromala – OSP Zabrzeż

IV miejsce – Jakub Mastalski – OSP Brzezna

V miejsce – Sebastian Rabiński – OSP Zabrzeż

VI miejsce – Bartłomiej Krawczyk – OSP Stary Sącz

VII miejsce – Fabian Kołodziej – OSP Obidza

VIII miejsce – Piotr Mrówka – OSP Łącko

 

Nagrody zwycięzcom wręczał: starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec, kierownik Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego Ryszard Wąsowicz oraz wójt gminy Łącko Jan Dziedzina.

 

Turniej mógł się odbyć dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w ramach programu „Bezpieczne Sądeckie” oraz Urzędu Gminy w Łącku.

 

Nad sprawnym przebiegiem spotkania czuwali członkowie komisji ds. MDP Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Nowym Sączu na czele z jej przewodniczącym dh Markiem Frączkiem oraz druhem Janem Mrówką.

W sali sportowej w Łącku odbył się VIII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dla młodzieżowych drużyn pożarniczych z Powiatu Nowosądeckiego W sali sportowej w Łącku odbył się VIII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dla młodzieżowych drużyn pożarniczych z Powiatu Nowosądeckiego W sali sportowej w Łącku odbył się VIII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dla młodzieżowych drużyn pożarniczych z Powiatu Nowosądeckiego W sali sportowej w Łącku odbył się VIII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dla młodzieżowych drużyn pożarniczych z Powiatu Nowosądeckiego W sali sportowej w Łącku odbył się VIII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dla młodzieżowych drużyn pożarniczych z Powiatu Nowosądeckiego W sali sportowej w Łącku odbył się VIII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dla młodzieżowych drużyn pożarniczych z Powiatu Nowosądeckiego W sali sportowej w Łącku odbył się VIII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dla młodzieżowych drużyn pożarniczych z Powiatu Nowosądeckiego W sali sportowej w Łącku odbył się VIII Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dla młodzieżowych drużyn pożarniczych z Powiatu Nowosądeckiego

Źródło: SPNS, Fot. Marek Frączek

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować