Pogoda - Sądeckie.pl21

Dzisiaj jest: 21. 06. 2021
Do końca roku: 193 dni
Jakość Powietrza

W Tymbarku pijany kierowca doprowadził do wypadku. Na miejsce zdarzenia wezwano śmigłowiec LPR

W Tymbarku pijany kierowca doprowadził do wypadku. Na miejsce zdarzenia wezwano śmigłowiec LPR

W nocy 24 sierpnia w Tymbarku samochód osobowy wypadł z drogi i dachował.

 

Kierujący pojazdem marki VW Touran na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas jezdni, a następnie spadł z nasypu drogi po czym pojazd dachował na polu - informuje limanowska Policja.

 

23-letni kierujący nie odniósł poważniejszych obrażeń. Za to dwie pasażerki pojazdu: 20-letnia kobieta z poważnymi obrażeniami została zabrana przez śmigłowiec LPR do szpitala w Tarnowie, a 16-latka została przewieziona karetką do szpitala w Limanowej. 

 

Jak się okazało kierujący był nietrzeźwy. Miał 1,8 promila alkoholu we krwi. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych.

W Szymbarku pijany kierowca doprowadził do wypadku. Na miejsce zdarzenia wezwano śmigłowiec LPR W Szymbarku pijany kierowca doprowadził do wypadku. Na miejsce zdarzenia wezwano śmigłowiec LPR W Szymbarku pijany kierowca doprowadził do wypadku. Na miejsce zdarzenia wezwano śmigłowiec LPR W Szymbarku pijany kierowca doprowadził do wypadku. Na miejsce zdarzenia wezwano śmigłowiec LPR

Fot. OSPT

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować