Wandalizm na starosądeckim rynku

Gmina Stary Sącz stanowczo reaguje na akt wandalizmu, który miał miejsce na starosądeckim rynku. Zniszczone zostały donice z wieloletnimi krzewami, które stanowiły ozdobę tej historycznej przestrzeni. Dzięki monitoringowi, sprawcy zostali zarejestrowani, a sprawa została zgłoszona na policję.

Wandalizm na starosądeckim rynku

Władze gminy podkreślają, że żaden akt wandalizmu nie pozostanie bez konsekwencji. Działania mają na celu nie tylko ukaranie sprawców, ale także ochronę przestrzeni publicznej, która jest ważnym elementem lokalnej tożsamości i estetyki. Starosądecki rynek to miejsce, które przyciąga mieszkańców i turystów, a każdy akt zniszczenia wpływa na wizerunek całej gminy.

Monitorowanie przestrzeni publicznych staje się coraz bardziej powszechne, a władze Starego Sącza zapowiadają, że będą kontynuować takie działania, by zapewnić bezpieczeństwo i porządek. Społeczność lokalna jest zaniepokojona takimi incydentami, ale również liczy na to, że sprawcy zostaną ukarani, a takie sytuacje nie będą się powtarzać.

Źródło: Fot. Gm. Stary Sącz

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować