Wawel Truck odwiedzi Limanową

Już 25 maja Wawel Truck odwiedzi Limanową. Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy na poziomie Level Wawel stanie na rynku miejskim i będzie jedną z atrakcji podczas święta 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Przekonajmy się, dlaczego ten pojazd jest tak niezwykły.

Wawel Truck odwiedzi Limanową

Poczuj wyższy poziom czekoladowego doznania!

Wawel Truck wkracza na poziom zabawy Level Wawel! W magicznym wnętrzu interaktywnej ciężarówki na każde dziecko czekają liczne niespodzianki, które zapewnią niezapomnianą rozrywkę. Animowane gry zręcznościowe to idealna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i pokonania słodkich wyzwań.

Dzięki specjalnym okularom VR najmłodsi mogą wyruszyć w wirtualną podróż rollercoasterem po fabryce czekolady Wawel, gdzie poznają tajniki produkcji słodyczy i dowiedzą się, dlaczego charakteryzują się one nie tylko pysznym smakiem, ale również krótkim i wartościowym składem!


Nieodłącznymi towarzyszami gier i zabaw w słodkiej ciężarówce są Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki Wawel. Każdy odwiedzający Wawel Truck może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać je na swój adres e-mail.

Całość zabawy w interaktywnej ciężarówce wieńczy wejście do słodkiej strefy, w której dzieci mogą skomponować mieszankę ze swoich ulubionych słodyczy, zabrać ją ze sobą i cieszyć się smakiem na królewskim poziomie!

Pojazd marki Wawel będzie można odwiedzić 25 maja na rynku miejskim w Limanowej, w godzinach 10:00-14:00. Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować