Pogoda Nowy Sącz

12

Dzisiaj jest: 12. 08. 2022 Dni od początku roku: 223 Dni do końca roku: 141
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

We wrześniu w Przysietnicy warsztaty branżowe - Turystyka w oparciu o walory przyrodnicze

We wrześniu w Przysietnicy warsztaty branżowe - Turystyka w oparciu o walory przyrodnicze

13 września 2021 roku o godzinie 14.00 w Przysietnicy koło Starego Sącza (filia starosądeckiej biblioteki) w ramach polsko-słowackiego projektu „Skarby przyrody pogranicza” odbędą się warsztaty poświęcone budowaniu nowoczesnej oferty turystycznej w oparciu o dziedzictwo przyrodnicze na polsko-słowackim pograniczu.

Jak wyróżnić swoją ofertę turystyczną? Jak wykorzystać dziedzictwo przyrodnicze do tworzenie swojej oferty? Czy można pogodzić potrzeby turystów i przyrody? Na te i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć w gronie właścicieli obiektów, atrakcji turystycznych i gastronomicznych, samorządowców, osób odpowiedzialnych za promocję w naszych samorządach.


Zastanowimy się co jest „magnesem” dla turystyki na polsko-słowackim pograniczu, czy podmioty turystyczne budują swoją ofertę turystyczną w powiązaniu z potencjałem przyrodniczym regionu, jaki wpływ mają podmioty turystyczne na ochronę przyrody, jak w swojej ofercie mogą one uwypuklić walory przyrodniczei czym polsko-słowackie pogranicze doliny Popradu i Dunajca może odróżniać się od oferty innych polskich i europejskich regionów?


Jeżeli interesuje Cię ta tematyka, jeżeli chcesz nauczyć się konstruować, promować i pokazywać swoją ofertę przez pryzmat dziedzictwa przyrodniczego Doliny Popradu i Dunajca z jej bogactwem przyrodniczym, krajobrazowym i kulturowym – organizatorzy zapraszają na warsztat (formularz rejestracji tutaj).Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc należy o wypełnić formularz, po którym nastąpi rejestracja i otrzymanie zwrotnego e-maila potwierdzającego udział w warsztacie.


Źródło: UMSS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować