Wernisaż wystawy „Echa Natury” w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej

W miniony czwartek w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej miała miejsce wernisaż prac Pana Ryszarda Rysia z Łososiny Górnej, zatytułowany „Echa Natury”.

Wernisaż wystawy „Echa Natury” w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej

Pan Ryszard jest artystą zajmującym się malarstwem od ponad 30 lat. Sztuka towarzyszy mu jako pasja i jednocześnie sposób na życie. W ciągu swojej kariery stworzył wiele wyjątkowych dzieł, które były wystawiane zarówno w lokalnych galeriach, jak i w prywatnych kolekcjach. Jego prace charakteryzują się głębokim zrozumieniem koloru i formy, a unikalna technika malarska przyciąga uwagę miłośników sztuki.

Na wernisażu obecni byli nie tylko członkowie rodziny artysty, ale także mieszkańcy regionu. Wzięli udział również Starosta Limanowski, Mieczysław Uryga, Wójt Gminy Limanowa, Jan Skrzekut, Przewodniczący Rady Gminy Limanowa, Daniel Łącki, oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi, Jacenty Musiał.

Wystawę prac Pana Ryszarda można oglądać do 28 lipca br. w godzinach pracy Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–17:00 oraz w weekendy od 11:00 do 17:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Źródło: Powiat Limanowski

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować