Sądeckie.pl

Lubisz być na bieżąco z tym co sie dzieje na Sadecczyznie?

Zapisz Nasz Serwis w zakładkach i miej pewność stałego dostępu do rzetelnych informacji z Sądecczyzny.

Wsparcie dla druhów z Maszkowic. Będą zakupy nowego sprzętu

OSP Maszkowice otrzymała promesę w wysokości 10 tys. zł. Środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu i wyposażenia dla jednostki. Promesę przekazał Starosta Nowosądecki Tadeusz Zaremba.

Wsparcie dla druhów z Maszkowic. Będą zakupy nowego sprzętu
Wsparcie dla druhów z Maszkowic. Będą zakupy nowego sprzętu. Fot. SPNS

Ochotnicza Straż Pożarna w Maszkowicach otrzymała dziś wsparcie finansowe na dalsze doposażenie jednostki. Druhowie odebrali promesę o wartości 10 tysięcy złotych, która pozwoli na zakup potrzebnego sprzętu oraz wyposażenia wykorzystywanego podczas działań ratowniczych i zabezpieczających.

Promesę przekazał Starosta Nowosądecki Tadeusz Zaremba. Przyznane środki mają wesprzeć codzienną działalność jednostki i poprawić jej gotowość do reagowania w sytuacjach zagrożenia.

Strażacy z OSP Maszkowice regularnie angażują się w działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców, a dodatkowe fundusze pozwolą uzupełnić niezbędne wyposażenie wykorzystywane podczas akcji.

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować