Pogoda - Sądeckie.pl

30

Dzisiaj jest: 30. 11. 2021 Do końca roku: 31 dni
Jakość Powietrza:

Wyjątkowa tablica przy MORD w Nowym Sączu

Wyjątkowa tablica przy MORD w Nowym Sączu

15 października br. w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Nowym Sączu odbyło się uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej dedykowanej pamięci ofiar wypadków drogowych.

Poświęcenia pamiątkowej tablicy dokonał ojciec Bogdan Długosz – proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Sączu oraz ksiądz Damian Migacz – Diecezjalny Duszpasterz Kierowców.


W uroczystości udział wzięli Parlamentarzyści, Radni Województwa Małopolskiego, przedstawiciele służb mundurowych z całej Małopolski – Policja, Straż Graniczna, Straż Pożarna, Inspekcja Transportu Drogowego, Sądeckie Pogotowie Ratunkowe, Dyrektorzy Małopolskich Ośrodków Ruchu Drogowego w Krakowie i Tarnowie oraz wielu innych zaproszonych gości.


Po uroczystym odsłonięciu tablicy omówiono kwestie związane z bezpieczeństwem w Małopolsce i na Sądecczyźnie – jak statystyki pokazują stan bezpieczeństwa na naszych drogach. Pomysłodawcy mają nadzieję, że ta inicjatywa będzie sygnałem dla wszystkich uczestników ruchu drogowego jak cenną wartością jest ludzkie życie i jak bardzo należy je szanować.


Źródło: MORD

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować