Wypadek w Bereście. Subaru w rowie, jedna osoba w szpitalu

10 września o godzinie 11:24 zastępy z JRG Krynicy Zdroju oraz OSP Berest zostały zadysponowane do działań w Bereście. Po przybyciu na miejsce ustalono, że samochód Subaru G3X z nieznanych przyczyn zjechał z drogi do przydrożnego rowu.

Wypadek w Bereście. Subaru w rowie, jedna osoba w szpitalu
Wypadek w Bereście. Subaru w rowie, jedna osoba w szpitalu. Fot. JRG Krynica Zdrój

Pojazdem podróżowały dwie osoby, które opuściły pojazd o własnych siłach; przy przybyciu strażaków znajdowały się one w pojazdach postronnych. Działania strażaków obejmowały zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz udzielenie pomocy jednej osobie, która została przetransportowana do szpitala.

W samochodzie odpięto akumulator, a podczas działań ratunkowych kierowano ruchem drogowym wahadłowo. Wyciek płynów eksploatacyjnych zasypano sorbentem. Po zakończeniu czynności przez Policję usunięto pozostałości po kolizji. Pojazd marki Subaru przetransportowano na pobocze i pisemnie przekazano właścicielowi.

Działania strażaków trwały godzinę.

Źródło: PSPNS, fot. JRG Krynica Zdrój

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować