Pogoda - Sądeckie.pl19

Dzisiaj jest: 19. 04. 2021
Do końca roku: 256 dni
Jakość Powietrza

Wypadek w Łososinie Dolnej. Zderzenie dwóch samochodów dostawczych i ciężarówki

Wypadek w Łososinie Dolnej. Zderzenie dwóch samochodów dostawczych i ciężarówki

Wczoraj w Łososinie Dolnej zderzyły się trzy samochody: dwa dostawcze oraz ciężarówka. Na miejsce udały się zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Łososina Dolna oraz OSP Rożnów.

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do najechania na siebie dwóch samochodów dostawczych, w wyniku czego trzeci pojazd ciężarowy jadący z przeciwka, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożny betonowy przepust - relacjonują funkcjonariusze PSP.

 

W konsekwencji dwa dostawczaki wylądowały w przydrożnym rowie, a ciężarówka na poboczu.

 

Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy o własnych siłach. Dwie osoby znajdowały się pod opieką przybyłego na miejsce lekarza, który najechał na zdarzenie prywatnym samochodem. Podczas działań kolejna osoba zgłosiła dolegliwości. Została ona przekazana przybyłej na miejsce załodze karetki Pogotowia Ratunkowego - informują strażacy.

 

Na czas prowadzonych czynności droga była zablokowana.

Wypadek w Łososinie Dolnej. Zderzenie dwóch samochodów dostawczych i ciężarówki Wypadek w Łososinie Dolnej. Zderzenie dwóch samochodów dostawczych i ciężarówki Wypadek w Łososinie Dolnej. Zderzenie dwóch samochodów dostawczych i ciężarówki Wypadek w Łososinie Dolnej. Zderzenie dwóch samochodów dostawczych i ciężarówki Wypadek w Łososinie Dolnej. Zderzenie dwóch samochodów dostawczych i ciężarówki Wypadek w Łososinie Dolnej. Zderzenie dwóch samochodów dostawczych i ciężarówki Wypadek w Łososinie Dolnej. Zderzenie dwóch samochodów dostawczych i ciężarówki Wypadek w Łososinie Dolnej. Zderzenie dwóch samochodów dostawczych i ciężarówki

Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować