Pogoda - Sądeckie.pl

23

Dzisiaj jest: 23. 10. 2021 Do końca roku: 69 dni
Jakość Powietrza:

Wypadek w Nowej Wsi. 5 osób poszkodowanych w tym jedna ciężko

Wypadek w Nowej Wsi. 5 osób poszkodowanych w tym jedna ciężko

Dzisiaj (1 października) na DK75 w Nowej Wsi doszło do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia drogowego. Zderzyły się tam dwa auta osobowe. Pięć osób zostało poszkodowanych, w tym jedna ciężko.

Samochód marki Volvo znajdował się w pobliskim rowie melioracyjnym, poprzecznie do kierunku jazdy, a spod jego maski wydobywał się dym. Z kolei Citroen był na drodze i blokował jeden pas jezdni. Z pojazdu również wydobywał się dym.


W wypadku uczestniczyło łącznie pięć osób. Volvo podróżowało troje dorosłych oraz jedna małoletnia w wieku 14 lat. Osoby te opuściły pojazd o własnych siłach i uskarżały się na dolegliwości. Pojazdem marki Citroen podróżował sam kierujący, który częściowo wypadł z samochodu i leżał na jezdni, a jego kończyny dolne znajdowały się w pojeździe. Z uwagi na dym wydobywający się z pojazdu osoby postronne wyciągnęły mężczyznę z pojazdu i pozostawiły na poboczu - relacjonują funkcjonariusze PSP Nowy Sącz.


Po przebadaniu kierowcy Citroena wezwano na miejsce śmigłowiec LPR, który jednak z uwagi na warunki pogodowe nie mógł przylecieć. Wszyscy uczestnicy wypadku zostali przetransportowani karetkami do szpitali.


Fot. PSPNS


Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować