Pogoda - Sądeckie.pl

30

Dzisiaj jest: 30. 11. 2021 Do końca roku: 31 dni
Jakość Powietrza:

Wypadek w Podłopieniu. Ciężko rannego motocyklistę zabrało LPR

Wypadek w Podłopieniu. Ciężko rannego motocyklistę zabrało LPR

Wczoraj w miejscowości Podłopień na drodze krajowej nr 28 doszło do wypadku drogowego w którym ciężko ranny został motocyklista. Poszkodowany został zabrany przez lotnicze pogotowie ratunkowe.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 21-letni kierujący motocyklem marki Kawasaki wykonywał manewr wyprzedzania samochodu marki Mazda kierowanego przez 22-letnia kobietę, która w tym samym czasie wykonywała manewr skrętu w lewo na skrzyżowaniu i doprowadził do zderzenia z tym pojazdem. Tracąc panowanie nad prowadzonym motocyklem następnie uderzył w zaparkowany na poboczu samochód marki Opel.


Kierowca motocykla w stanie nieprzytomnym zabrany przez LPR do szpitala. Kierująca mazdą była trzeźwa, pobrano jej również krew do badań. Na miejscu policjanci wykonali czynności z udziałem biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych.


Motocykliści przez najbliższych kilka miesięcy będą obecni na drogach. Dla wszystkich znajdzie się miejsce na drodze. Bez względu na to jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dotrzeć do celu. Policjanci apelują o rozsądek i ostrożność.


Źródło: KPPL

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować