Pogoda - Sądeckie.pl

6

Dzisiaj jest: 06. 12. 2021 Do końca roku: 25 dni
Jakość Powietrza:

Wystawa dla najmłodszych mieszkańców Nowego Sącza

Wystawa dla najmłodszych mieszkańców Nowego Sącza

Oddział dla Dzieci i Młodzieży Sądeckiej Biblioteki Publicznej zaprasza najmłodszych mieszkańców Nowego Sącza do zwiedzania wystawy "Różne strony książki". Jest ona podsumowaniem wszystkich działań w ramach projektu o tym samym tytule.

Na wystawie prezentowane są prace plastyczne, które powstały na warsztatach komiksowych, warsztatach tworzenia leporello, czyli książeczek - harmonijek, ilustracji dotykowych i pop-up. Obok tych prac można także oglądać rysunki, komiksy, obrazki i makiety przesłane przez dzieci na konkurs "Przygoda jak w bajce".


Obok wystawy na specjalnym regale prezentowane będą ciekawe w formie, wartościowe książki, które można pożyczyć do domu.


Wystawa prezentowana będzie do 31 grudnia 2021r. w wypożyczalni Oddziału dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Lwowskiej 21. Czynna w godzinach pracy Oddziału, tj.: poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki - godz. 10:00 - 18:00 (przerwa techniczna 13:00 - 13:30), środy, soboty - godz. 9:00 - 15:00 (przerwa techniczna 11:30 - 12:00).


Wystawę oraz całość projektu dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel.


Źródło: UMNS, fot. ilustracyjna

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować