Pogoda - Sądeckie.pl



7

Dzisiaj jest: 07. 05. 2021
Do końca roku: 238 dni
Jakość Powietrza

XV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje najpiękniejsze wspomnienie” rozstrzygnięty

XV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moje najpiękniejsze wspomnienie” rozstrzygnięty

Są już wyniki XV Powiatowego Konkursu Plastycznego „Moje najpiękniejsze wspomnienie”, który odbywał się pod patronatem starosty nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego.

Jury oceniało aż 543 prace plastyczne, stworzone przez młodych artystów z terenu Powiatu i miało trudne zadanie żeby wybrać najlepsze z tak wielu równych poziomem prac. Udało się jednak znaleźć kilka wyróżniających się techniką czy pomysłem.


Jury w składzie: Małgorzata Tarsa-Bielak (przewodnicząca), Piotr Burzyński i Kinga Zbozień, po obejrzeniu wszystkich prac postanowiło przyznać następujące nagrody.


I kategoria wiekowa (4 - 7 lat): I miejsce Julia Górska (6 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu); II miejsce Klara Pasiut (6 lat, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Starym Sączu) i Tymoteusz Żak (5 lat, Gminne Przedszkole Publiczne w Nawojowej); III miejsce Zuzanna Cisek (6 lat, Gminne Przedszkole w Brzeznej), Alicja Opyd (6 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Antoni Pietruszka (6 lat, Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu), Aleksandra Plata (6 lat, Szkoła Podstawowa w Łabowej). Wyróżnienie: Ola Czarnecka (5 lat, Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju), Adrianna Fiut (5 lat, Gminne Przedszkole Publiczne w Nawojowej), Anastazja Koziarz (7 lat, Niepubliczne Przedszkole DANAPIS w Nowym Sączu), Nadia Kubacka (5,5 lat, Gminne Przedszkole w Brzeznej), Aleksander Łagosz (6 lat, Niepubliczne Przedszkole Muzyczne „Kraina Marzeń” w Nowym Sączu), Zuzanna Malec (7 lat, Szkoła Podstawowa w Łabowej), Oskar Mandryk (7 lat, Niepubliczne Przedszkole DANAPIS w Nowym Sączu), Lena Młynarczyk (6 lat, Niepubliczne Przedszkole Muzyczne „Kraina Marzeń” w Nowym Sączu), Weronika Motyka (6 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Nikola Olszowska (6 lat, Szkoła Podstawowa w Jazowsku), Antoni Popardowski (7 lat, Gminne Przedszkole w Brzeznej), Mikołaj Popardowski (3,5 lat, Gminne Przedszkole w Brzeznej), Amelia Rola (6 lat, Gminne Przedszkole w Brzeznej), Antonina Szewczyk (7 lat, Niepubliczne Przedszkole DANAPIS w Nowym Sączu), Martyna Wnęk (7 lat, Szkoła Podstawowa w Łabowej).


II kategoria wiekowa (8 - 11 lat): I miejsce Jakub Mokrzycki (11 lat, Szkółka Malarska w Korzennej), Magdalena Tomasiak (10 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Maria Woźniak (11 lat, Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju); II miejsce Patrycja Bobak (10 lat, Olszana), Martyna Bolsęga (11 lat, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu), Oliwia Citak (11 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Klara Pasoń (8 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Jakub Twardowski (9 lat, Szkoła Podstawowa w Szczereżu); III miejsce Amelia Górska (10 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Dawid Kleszyk ((11 lat, Szkoła Podstawowa w Świniarsku), Karolina Koza (9 lat, Szkoła Podstawowa w Jazowsku), Maja Szczęsna (10 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Marta Tomasiak (8 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Obidzy), Marek Urlik (11 lat, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu). Wyróżnienie: Julia Biel (11 lat, Szkoła Podstawowa w Jazowsku), Julia Bielak (10 lat, Szkoła Podstawowa w Barcicach), Szymon Błachuta (11 lat, Szkoła Podstawowa Nr 14 w Nowym Sączu), Paweł Bugański (11 lat, Szkoła Podstawowa w Rożnowie), Bulanda Gabriela (9 lat, Szkoła Podstawowa w Żbikowicach), Matylda Drews (11 lat, Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju), Eleonora Flaga (11 lat, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu), Aniela Gacek (10 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Roksana Garbacz (9 lat, Szkoła Podstawowa w Żbikowicach), Zuzanna Góra (11 lat, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kąclowej), Monika Grzyb (9 lat, Szkoła Podstawowa w Żbikowicach), Wiktoria Janiarczyk (11 lat, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Nowym Sączu), Kacper Klimek (8 lat, Szkoła Podstawowa w Jazowsku), Weronika Kukulak (11 lat, Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju), Karol Lizoń (8 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Obidzy), Sebastian Marszałek (9 lat, Szkoła Podstawowa w Łabowej), Nikodem Matusik (10 lat, Szkoła Podstawowa w Wyskitnej), Kaja Pasiut (8 lat, Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu), Zuzanna Pasoń (11 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Bartek Pawłowski (11 lat, Szkoła Podstawowa w Świniarsku), Jakub Pawłowski (11 lat, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 w Nowym Sączu), Lena Pietruszka (11 lat, Szkoła Podstawowa w Świniarsku), Jakub Popardowski (11 lat, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu), Ewelina Potoczek (11 lat, Szkoła Podstawowa w Świniarsku), Anastazja Starzyk (8 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Michał Stawiarski (10 lat, Szkółka Malarska w Korzennej), Igor Szopiński (10 lat, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu), Tatiana Świątkowska (8 lat, Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju), Ismena Trojamowicz (10 lat, Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju).


III kategoria wiekowa (12 - 15 lat): I miejsce Milena Kowalska (12 lat, Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu), Konrad Lorek (12 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Anna Opielewicz (13 lat); II miejsce Zuzanna Kruczek (12 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Casper Matyaszek (13 lat, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu), Aneta Sułkowska (14 lat, Szkoła Podstawowa w Barcicach), Olga Ukleja (13 lat, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 w Nowym Sączu); III miejsce Justyna Barnach (15 lat, Szkoła Podstawowa w Barcicach), Ewelina Golonka (14 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Amadeusz Oleksy (12 lat, Szkoła Podstawowa w Żbikowicach), Anna Salamon (12 lat, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jezuitów w Nowym Sączu), Antonina Żelazko (12 lat, Szkoła Podstawowa w Głębokiem). Wyróżnienie: Amelia Duda (13 lat, Szkoła Podstawowa w Barcicach), Nikodem Flądro (12 lat, Szkoła Podstawowa w Rożnowie), Nadia Gajdosz (12 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Zofia Grucela (14 lat, Szkoła Podstawowa w Barcicach), Emilia Hajduk (13 lat, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 w Nowym Sączu), Julita Iwańska (13 lat, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czarnym Potoku), Aleksandra Jackowiec (12 lat, Szkoła Podstawowa Nr 11 w Nowym Sączu), Urszula Janczura (15 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Janik Wiktoria (13 lat, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu), Jolanta Kamińska (12 lat - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Starym Sączu), Joanna Kornakiewicz (14 lat, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 w Nowym Sączu), Katarzyna Koszyk (14 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Maximilian Luberda (13 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Justyna Pajor (13 lat, Szkoła Podstawowa w Łososinie Dolnej), Małgorzata Policht (13 lat, Szkoła Podstawowa w Rożnowie), Błażej Pomietłowski (13 lat, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Nowym Sączu), Karolina Potok (14 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Karol Przychocki (14 lat, Szkoła Podstawowa w Gołkowicach Górnych), Karolina Skoczeń (14 lat, Szkółka Malarska w Korzennej), Anna Sroka (11 lat, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu), Łucja Tokarczyk (14 lat, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 w Nowym Sączu), Seweryn Tomasiak (13 lat, Szkoła Podstawowa w Rytrze), Weronika Wyrostek (14 lat, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Obidzy).


IV kategoria wiekowa (16 - 21 lat): I miejsce Katarzyna Lach (18 lat, Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie); II miejsce Zofia Berowska (18 lat, Zespół Szkół w Starym Sączu), Krystyna Turek (14 lat, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Sączu); III miejsce Hanna Jarmolińska (17 lat, Zespół Szkół Nr 2 w Nowym Sączu), Łukasz Klimczak (19 lat, Gminny Ośrodek Kultury w Nawojowej), Szymon Rzemiński (16 lat, TEB Edukacja w Nowym Sączu). Wyróżnienie: Aleksander Grabka (16 lat, TEB Edukacja w Nowym Sączu), Karol Kuźma (16 lat, TEB Edukacja w Nowym Sączu), Amy Pazgan (17 lat, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu), Beata Skoczeń (17 lat, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Sączu), Alicja Smoroń (16 lat, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Sączu), Lucyna Turek (15 lat, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Sączu), Jan Wolak (16 lat, TEB Edukacja w Nowym Sączu).


Nagroda Specjalna - pozakonkursowa - Weronika Majda (13 lat, Szkoła Podstawowa w Świniarsku).


Źródło: SPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować