XV Powiatowy Konkurs Zespołów Instrumentalnych i Wokalno-Instrumentalnych. Znamy zwycięzców

W starosądeckim kinie Sokół odbył się XV Powiatowy Konkurs Zespołów Instrumentalnych i Wokalno-Instrumentalnych pod patronatem starosty nowosądeckiego, Tadeusza Zaremby. Impreza miała na celu popularyzację zainteresowań muzycznych, poszukiwanie i promowanie talentów. Umożliwiła młodzieży występ na scenie oraz konfrontację własnych umiejętności z rówieśnikami. W konkursie zaprezentowało się 12 zespołów.

XV Powiatowy Konkurs Zespołów Instrumentalnych i Wokalno-Instrumentalnych. Znamy zwycięzców

Gości witał dyrektor Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu, Krzysztof Szewczyk. Nad częścią merytoryczną konkursu czuwało jury w składzie: Jarosław Kuśnierz, Jarosław Słaby oraz Józef Trojan.

Wyniki:

GRAND PRIX - DUET AKORDEONOWY.

W kategorii grupy kameralne - pozostali: I miejsce - STONOWANI - Pałac Młodzieży w Nowym Sączu, II miejsce - D. M. W. - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, wyróżnienie FINAL FIVE - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu.

W kategorii grupy kameralne - Szkoły Muzyczne: I miejsce - MALI MUZYCY ZE SZKOŁY W KRYNICY - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Nowym Sączu - Filia w Krynicy-Zdroju, II miejsce - DUET JANEK I BARTEK - Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Nowym Sączu, III miejsce - ZGRANI - Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Nowym Sączu, DUET MAJA I KRZYSZTOF - Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Nowym Sączu, wyróżnienie - DUET MARYSIA I ZOSIA - Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Nowym Sączu.

W kategorii zespoły wokalno-instrumentalne: I miejsce - REGNUM - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, II miejsce - NO NAME - Elitarne Liceum Ogólnokształcące w Nowym Sączu, III miejsce - ASTROWAVES - AMERICAN CLUB Nowy Sącz.

Źródło: SPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować