Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 05. 2021
Do końca roku: 238 dni
Jakość Powietrza

XXI Bieg Niepodległościowy w Młynnem - w tym roku pobili rekord

XXI Bieg Niepodległościowy w Młynnem - w tym roku pobili rekord

W tym roku odbył się  w Młynnem już XXI Bieg Niepodległościowy organizowany przez UKS "Patria" Młynne.

 

Uczestnicy biegu niepodległościowego pobili swój rekord – było ich ponad 500! W biegu wzięli udział uczniowie szkół i klubów sportowych. Bieg zorganizowany przez UKS "Patria" Młynne był nie tylko okazją do sprawdzenia swoich możliwości, ale również sposobem uczczenia w bardzo aktywny sposób jubileuszową rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. 

 

Bieg został otwarty przez prezesa UKS "Patria" Młynne Witolda Sochackiego, który przywitał przybyłych zawodników i zaproszonych gości. Następnie odbyły się zawody rozegrane w czternastu kategoriach indywidualnych. Sportowo – patriotyczne wydarzenie zostało zakończone sześciozmianowymi sztafetami sprinterskimi, które dostarczyły wielu emocji. 

 

Zmagania uczestników XXI Biegu Niepodległości w Młynnem zostały podsumowane przez dyrektora Gminnego Zespołu Obsługi Szkół, kierownika Wydziału Kultury i Promocji i dyrektora Szkoły Podstawowej w Młynnem. 

 

Wydarzenie zostało zorganizowane ze wsparciem ze strony spółek "Midrew", "Indeco", "Tik Tak Limanowa", "Elfy", a także we współpracy z Gronem Pedagogicznym, Radą Rodziców i Dyrekcją Szkoły Podstawowej Młynne.

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować