Za nami Święto Przedsiębiorczości

Za nami Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2022. W ciągu 7 dni byliśmy w Małopolsce świadkami i uczestnikami blisko 200 spotkań zorganizowanych w ramach tej inicjatywy. W 20 miejscowościach zrealizowanych zostało mnóstwo ciekawych warsztatów, seminariów, wykładów czy indywidualnych konsultacji na temat przedsiębiorczości.

Za nami Święto Przedsiębiorczości

W tym roku globalne święto przedsiębiorczości odbyło się w dniach od 14 do 20 listopada. Wszystkie osoby zainteresowane tematyką przedsiębiorczości mogły wziąć udział w spotkaniach pobudzających do biznesowej aktywności, poszerzających oraz uzupełniających wiedzę.


Małopolska już po raz trzynasty włączyła się w organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.


Dzięki wydarzeniu mieszkańcy naszego województwa, myślący o założeniu lub rozwinięciu swojego biznesu, mogli skorzystać z wiedzy ekspertów, praktyków, osób doświadczonych w prowadzaniu swojej firmy. Celem ŚTP jest bowiem promowanie świadomego rozwoju, postaw kreatywnych i przedsiębiorczych, zachęcanie do podejmowania inicjatyw biznesowych oraz zakładania własnego biznesu - zauważył wicemarszałek Józef Gawron.


W tym roku wydarzenia w Małopolsce przygotowało ponad 40 Partnerów. Odbyły się one w Krakowie, Nowym Sączu, Wadowicach, Chrzanowie, Zatorze, Andrychowie, Tarnowie, Bochni, Brzesku, Oświęcimiu, Myślenicach, Nowym Targu, Olkuszu, Trzcianie, Ryglicach, Balicach czy Wielogłowach. Według wstępnych szacunków w małopolskiej odsłonie ŚTP uczestniczyło kilka tysięcy osób.


Źródło: UMWM

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować