Pogoda Nowy Sącz

19

Dzisiaj jest: 19. 08. 2022 Dni od początku roku: 230 Dni do końca roku: 134
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Za nami VII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem

Za nami VII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem

W dniach 25-26 sierpnia w Ośrodku Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna, mieszczącym się pod Bełchatowem, odbył się VII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem.

 

W zawodach wystartowało 18 drużyn w kategorii wiekowej U-10, reprezentujących poszczególne ośrodki w Polsce (Bełchatów, Białystok, Chorzów, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Legnica, Lublin, Poznań, Szczecin, Tychy, Warszawa, Opole, Mielec, Stalowa Wola, Wrocław i Zabrze). W tak znakomitym gronie, nie mogło oczywiście zabraknąć drużyny reprezentującej Ośrodek Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz.

 

Cała rywalizacja została podzielona na dwa dni. W pierwszym, zawodnicy zmagali się z konkurencjami: ślepy tor, hula hop, strzał z łuku, mini piłka, bramka hokejowa, żonglerka, wyścig biegowy, skok w dal oraz skoki w workach. Natomiast drugi dzień, to rywalizacja w turnieju piłkarskim.

 

W pierwszym meczu drużyna reprezentująca Ośrodek Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz zremisowała 1:1 z Motorem Lublin, w drugim wygrała z Lechem Poznań 3:1, w ostatnim niestety przegrała 1:3 z Polonią Warszawa. Ostatecznie po podsumowaniu zawodów, drużyna z Nowego Sącza zajmuje 6 miejsce.

Za nami VII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem Za nami VII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem Za nami VII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem Za nami VII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem

Źródło i fot. Materiały nadesłane do redakcji - Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować