Pogoda - Sądeckie.pl19

Dzisiaj jest: 19. 04. 2021
Do końca roku: 256 dni
Jakość Powietrza

Zakończył się remont chodnika przy ul. Tuwima

Zakończył się remont chodnika przy ul. Tuwima

Wyremontowane zostały również zatoki postojowe, dzięki czemu przybyło miejsc parkingowych.  Zamontowano także nowe oświetlenie. Inwestycja poprawi nie tylko bezpieczeństwa, ale i jakość życia mieszkańców.

 

Jesteśmy tutaj z okazji otwarcia i zakończenia bardzo dużej modernizacji ul. Tuwima. Dzięki inwestycji powstało kilkanaście miejsc parkingowych i to znacznie ułatwi życie na naszym Osiedlu. Mam nadzieje, że chociaż trochę skończą się problemy z parkowaniem aut. Inwestycja przebiegła sprawnie - mówi prezes GSM Jarosław Iwaniec.

 

Bardzo się cieszę z dobrej współpracy miasta z Grodzką Spółdzielnią Mieszkaniową. Dziękuję zarządowi za to, że współpracujemy, że możemy wspierać mieszkańców GSM. Takie małe inwestycje, ale bardzo ważne, bo poprawiają jakość życia mieszkańców właśnie tutaj na zasobach naszej GSM. To przede wszystkim radość z tej współpracy - powiedział prezydent.

 

W okresie letnim wizytowaliśmy to miejsce i oglądaliśmy ten zdezelowany i zniszczony chodnik i jakie tutaj towarzyszyły mieszkańcom problemy z przemieszczaniem się. Remont rozpoczął się w połowie listopada. Teraz możemy się cieszyć jego zakończeniem i pojawieniem się kolejnego i bardzo przyjaznego mieszkańcom miejsca. Prace szły bardzo sprawnie, oby tak dalej - mówi radny Krzysztof Ziaja.

 

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować