Pogoda - Sądeckie.pl1

Dzisiaj jest: 01. 03. 2021
Do końca roku: 305 dniZakończył się V Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Łososina Dolna

Zakończył się V Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Łososina Dolna

6 września br., po dwumiesięcznych zmaganiach i rozegraniu kilkudziesięciu meczów, zakończył się V Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Łososina Dolna.

 

W turnieju wzięło udział 10 zawodników: Tomek Kosakowski, Michał Popek, Sławek Sromek, Wiesław Gaik, Artur Bajda, Paweł Świderski, Bartek Kosecki, Dominik Zelek, Michał Staroń oraz Jakub Ziółkowski.

 

W I rundzie zawodnicy rozgrywali mecze systemem każdy z każdym. Po zakończeniu I rundy wyłoniona została najlepsza czwórka turnieju. Pary półfinałowe zostały wyłoniono w drodze losowania. Dalej rozgrywka toczyła się pucharowo, czyli przegrany zawodnik odpadał, wygrany szedł dalej.

 

Tak oto w półfinale spotkali się Wiesław Gaik z Bartkiem Koseckim oraz Sławek Sromek z Michałem Popkiem. Do finału trafiła dwójka Bartek Kosecki oraz Michał Popek wygrywając swoje półfinały. W meczu finałowym zwyciężył Bartek Kosecki, który tym samym okazał się najlepszym zawodnikiem turnieju. Drugie miejsce zajął Michał Popek. Mecz o trzecie miejsce odbył się pomiędzy Wiesławem Gaikiem a Sławkiem Sromkiem. Zwycięzcą okazał się Sławek Sromek. Czwartym miejscem musiał zadowolić się Wiesław Gaik.

 

Po zakończonym Turnieju wójt Andrzej Romanek wręczył zawodnikom puchary, nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

 

Źródło i fot.: Gm. Łososina Dolna

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować