Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 03. 2021
Do końca roku: 299 dniZakończyły się prace remontowe na ulicy Węgierskiej

Zakończyły się prace remontowe na ulicy Węgierskiej

Zakończyły się prace remontowe na ul. Węgierskiej przy nowo powstałym markecie budowlanym.

 

Przebudowany został odcinek na długości 400 metrów. Poszerzono jezdnię, wyznaczając dodatkowe pasy prawo i lewoskrętu oraz pasy umożliwiające bezpieczne włączanie się do ruchu dla przyszłych klientów sklepu. Wykonano nową nawierzchnię drogi i chodników i nową zatokę przystankową. Wyznaczono także przejście dla pieszych z wyspą dzielącą jezdnię.

 
Dzisiaj zostały zakończone prace na ul. Węgierskiej związane z budową nowego marketu na tej ulicy. 400 metrowy odcinek ul. Węgierskiej został zmodernizowany oraz poszerzony. Pojawiły się też nowe chodniki na tej długości. Dziękuję bardzo inwestorowi za to, że wykonał wszelkie zalecenia, które były ustalone z Miejskim Zarządem Dróg. Myślę, że to poprawi przejezdność również w tym odcinku ul. Węgierskiej, a przede wszystkim przepraszamy mieszkańców i uzytkowników tej drogi za czasowe utrudnienia - powiedział prezydent. 

Zakończyły się prace remontowe na ulicy Węgierskiej Nowy Sącz Zakończyły się prace remontowe na ulicy Węgierskiej Nowy Sącz  Zakończyły się prace remontowe na ulicy Węgierskiej Nowy Sącz Zakończyły się prace remontowe na ulicy Węgierskiej Nowy Sącz

Źródło i fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować