Zapraszamy na Finisz Teatralnego Kwietnia w krynickim Centrum Kultury

“Tragedia Konferansjera 2.0” – Spektakl na zakończenie “Teatralnego Kwietnia” w Krynicy-Zdroju.

Zapraszamy na Finisz Teatralnego Kwietnia w krynickim Centrum Kultury

Czas szybko płynie, a ku końcowi zbliża się wyjątkowy cykl wydarzeń teatralnych organizowanych przez Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju – “Teatralny Kwiecień”. Nie martwcie się, bo zakończenie zapowiada się spektakularnie!

Dla zwieńczenia tego wyjątkowego miesiąca przygotowano coś naprawdę wyjątkowego: spektakl “Tragedia Konferansjera 2.0” w reżyserii utalentowanego Łukasza Turka.

O czym jest ten spektakl? To przedstawienie w 3 aktach, a centralną postacią jest, jakże inaczej, Konferansjer Łukasz. Bohater ten jest starym wyjadaczem, spędził pół życia na scenie, a drugie pół za kulisami. “Tragedia Konferansjera” opowiada właśnie o jego historii. Łukasz ma zapowiedzieć występ dziewcząt znanej grupy tanecznej. Ich opiekunka, Zuzanna Piernaczyk, również nie ułatwia mu zadania, wprowadzając w nieskończoność poprawki do listy utworów. W sztuce występuje także Techniczny (Jan Hubert Boligłowa), który jest wiecznie niezadowolony z jakości dźwięku. Do występu coraz bliżej, ale cała trójka nie może się dogadać. Dodatkowo pojawiają się postacie żywcem wyjęte z innego spektaklu – skąd i po co, tego nie wiadomo.

Kiedy i Gdzie?

Data: 27 kwietnia 2024 roku

Godzina: 15:30

Miejsce: Pijalnia Główna

Wstęp jest całkowicie wolny! Tak, dobrze przeczytaliście! Nie ma potrzeby kupowania biletów – to doskonała okazja, aby cieszyć się teatrem bez żadnych opłat. Zapraszamy na spektakl i niech to będzie wyjątkowe przeżycie dla wszystkich miłośników kultury i sztuki!

Źródło: Materiały nadesłane do redakcji

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować